I am Love

Mubi’yi daha önce duymuştum ancak üyelik almamıştım bugüne kadar. Vay efendim hiç bir yerde bulamayacağın filmler burdaymış da, popüler olmayan ama on üzerinden 11 alan filmleri ancak burada izleyebilirmişim de bir sürü övgü okumuştum. Ancak bu platforma üye olma sebebim bunların hiç biri değil. İzlemeyi çok istediğim bir filmin burada yayına girdiğini gördüm ve hemen üyeliği aldım. Tabi farklı sorunlar ortaya çıktı ve o filme o an ulaşamadık. E o kadar üyelik aldık bir şeyler izleyip deyip bu filmi izledik.

Hoş bir karşılama olduğunu söyleyemeyeceğim, çok da beğenmediğim hatta kötü bulduğum bir film oldu kendisi. İşte italyan bir aileye gelin giden kadının yalnızlığı, çocuğunun arkadaşı ile arkadaşlık kurması vs vs. Tabi tahmin edeceğiniz gibi arkadaşlıktan çok daha fazlası da oluyor ama inanın bir yere bağlanmıyor olay. Yani filmde ne oldu anlat deseniz aklıma gelen hiç bir şey yok. Tamam çok motive bir sekilde izlemedim ama yine de film oldukça vasattı diyebilirim.

Neyse efendim, dediğim gibi zaten başka film izlemek icin gelmiştik olmadı ve bunu izledik. Asıl izlemek istediğim filmi de sonunda izledim bu arada, yakında onu da yazacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir